%3Aformat(png)&w=3840&q=75)
Arnout Hauben gaat opnieuw op pad dwars door zijn zo geliefde Lage Landen
Samen met kompanen Ruben en Philippe wandelt hij deze keer 1000 kilometer van Lauwersoog, in het uiterste noorden van Nederland, naar De Panne in West-Vlaanderen.
Tijdens deze tocht doorklieven de drie vrienden het hart van Nederland langs het Diagonaalpad. Zo lopen ze het Friese Woudenpad, het Pionierspad en het Floris V-pad. In België vinden ze aansluiting op de GR-5A.
Deze trage wandelwegen leiden door prachtige natuurparken en komen langs historische steden. Onderweg spreekt Arnout in zijn gekende stijl met de mensen die hij tegenkomt en gaat hij op zoek naar verhalen die de Lage Landen kleur hebben gegeven. Deze wandelgids toont je de route in 50 verrassende etappes door polders en bossen, langs molens en meren, door kleine dorpen en grote steden. De handige wandelkaarten brengen je naar tal van bezienswaardigheden en verborgen parels.
OVER DE AUTEUR
Arnout Hauben werkte mee aan tv-programma’s als Man bijt hond en de alom bejubelde reeksen Ten Oorlog, over de Eerste en de Tweede Wereldoorlog. Maar bovenal is Arnout de televisiewandelaar van de Lage Landen. Weg naar Compostela, Dwars door België en Rond de Noordzee: het zijn maar enkele van de wandelprogramma’s die een miljoenenpubliek bereikten in België en Nederland.